Birkaç öneri bakarmısınız?

TERLAN

Yeni Ucube
8 Haz 2018
27
0
0
23
1) Konuya ekran alıntısı ekleyemiyoruz (prtsc yaptıktan sonra ctrl+v yapınca hiçbişey eklenmiyor)
2) konuya dosya ekleyemiyoruz. (resim vs) attachment=1 gibi bişey çıkıyor ama resim yok. bu durum düzeltilebilir.
3) forumun ana sayfasın yorum sayısı gösterilirken konu sayısı gösterilmiyor (konu yazısı  yazdığı halde.)

Bu durumları düzeltirseniz sevinirim. İyi günler, kolay gelsin. Umarım dikkate alırsınız.
[hr]
3. madde için görsel: http://i.hizliresim.com/VDl6Bn.png

Nameless

Admin
Yönetici
Admin
7 Haz 2018
530
886
0
ucubeler.net
Cvp: Birkaç öneri bakarmısınız?

TERLAN' Alıntı:
1) Konuya ekran alıntısı ekleyemiyoruz (prtsc yaptıktan sonra ctrl+v yapınca hiçbişey eklenmiyor)
2) konuya dosya ekleyemiyoruz. (resim vs) attachment=1 gibi bişey çıkıyor ama resim yok. bu durum düzeltilebilir.
3) forumun ana sayfasın yorum sayısı gösterilirken konu sayısı gösterilmiyor (konu yazısı  yazdığı halde.)

Bu durumları düzeltirseniz sevinirim. İyi günler, kolay gelsin. Umarım dikkate alırsınız.
[hr]
3. madde için görsel: http://i.hizliresim.com/VDl6Bn.png
1) PRTSC yaptıktan sonra Paint programına yapıştırıp, sonra o dosyayı kaydedip, daha sonra foto uplama sitelerine o dosyayı yüklemen, daha da sonra upladığın siteden aldığın linki buraya yapıştırman lazım dostum. PRTSC yapıp buraya Ctrl + V ile yapıştıramazsın

2) Attachment özelliğini kapattım. Hem sisteme fazla yük bindiriyor hem de güvenlik açığı bulunduruyor. Çok da lazım bi şey değildi zaten. Up yapılan sitelere yükleyelim lütfen ne yükleyeceksek :)

3) Yeni temada öyle bir sorun kalmamıştır.

-İyi Forumlar-​

TERLAN

Yeni Ucube
8 Haz 2018
27
0
0
23

üyelerin işini zorlaştırmışsınız, yine de siz bilirsiniz.

Nameless

Admin
Yönetici
Admin
7 Haz 2018
530
886
0
ucubeler.net

TERLAN' Alıntı:
Dostum, şuana kadar hiçbir yerde prtsc yapıp da ctr v ile foruma foto yapıştırmayaı görmedim. Rica etsem örnek atar mısın?

Arşivci

VIP Ucube
V.I.P.
10 Haz 2018
43
3
0

Nameless' Alıntı:
TERLAN' Alıntı:
Dostum, şuana kadar hiçbir yerde prtsc yapıp da ctr v ile foruma foto yapıştırmayaı görmedim. Rica etsem örnek atar mısın?
Bu arada prtsc yapıp  painte yapıştırmaya gerek yok. Direkt olatak hizli resime yapistirabiliyorsunuz.

TERLAN

Yeni Ucube
8 Haz 2018
27
0
0
23

Nameless' Alıntı:
TERLAN' Alıntı:
mybb'de var mı bilmiyorum ama eğer eklenebiliyorsa ,aktifleştirebiliyorsanız boşuna uğraşmasın üyeler. bi araştırın bence bilgim yok
[hr]
en azından 2.maddeyi uygulayın. birden fazla fotoyu eklemek için uğraşmasın üyeler. valla siz bilirsin, benimkisi sadece tavsiyedir ;) şahsen uğraştırıcı fazlasıyla
[hr]
Arşivci' Alıntı:
Nameless' Alıntı:
Bu arada prtsc yapıp  painte yapıştırmaya gerek yok. Direkt olatak hizli resime yapistirabiliyorsunuz.
sen söyledin gördüm . bilgin için teşekkürler :)

Arşivci

VIP Ucube
V.I.P.
10 Haz 2018
43
3
0

TERLAN' Alıntı:
Nameless' Alıntı:
mybb'de var mı bilmiyorum ama eğer eklenebiliyorsa ,aktifleştirebiliyorsanız boşuna uğraşmasın üyeler. bi araştırın bence bilgim yok
[hr]
en azından 2.maddeyi uygulayın. birden fazla fotoyu eklemek için uğraşmasın üyeler. valla siz bilirsin, benimkisi sadece tavsiyedir ;) şahsen uğraştırıcı fazlasıyla
[hr]
Arşivci' Alıntı:
sen söyledin gördüm . bilgin için teşekkürler :)
Rica ederim.

Yasal Uyarı

• 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K'nin 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz, yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Ucubeler.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler, ''İletişim'' linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek şikayetler hakkında gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından şikayet sahibi şahıslara bilgi verilecektir.

Hızlı Navigasyon

Kullanıcı Menüsü