Before-After Gym Değişimim

Winchester

Yeni Ucube
9 Haz 2018
91
15
0
Awards
0
18
Selamlar dostlar benim hep kilo problemim vardi ve ustesinden gelemiyordum cunku server ve programlama ile ugrasiyordum fakat spora gidip ağır bi diyet uyguladim bunlari atma veya koyma nedenim tamamiyle bi motivasyon olup başlamaniz çünkü cidden kilo vermek basit.
Ilk resim bundan 6 7 ay önce 125 kilo.
Gizli içerik
Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.
Ve burda 86 kiloyum. 189 boyum oldugundan ideal nerdeyse fakat şuan 83'üm ve 80'i hedefliyorum

Gizli içerik
Burda 86 87 yim

Gizli içerik
Umarim aranizdan birine motivasyon olur :) inanin basarirsiniz

• Beğen
Tepkiler: #Nasos

YASAL UYARI

• Forum kurallarının "1.4." maddesinde de yazdığı gibi "Forumda Yazılan Mesajlardan Tamamen Yazan Forum Üyesi Sorumludur, forumumuz hiçbir sorumluluk kabul etmez." buna istinaden; 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K'nin 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz, yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Ucubeler.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler, "ihbar@ucubeler.net" e-posta adresinden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek şikayetler hakkında gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından şikayet sahibi şahıslara bilgi verilecektir.

Hızlı İşlemler

Kullanıcı Menüsü