Arge Program İstek hattı

Axis

Yeni Ucube
7 Ağu 2018
99
62
0
19
Sanal Alem
Merhaba @"Nameless"in'de İzni Olursa İstediğiniz Programları Yorumlarda Belirtin .
Bildiğim Diller .
C++ , C# .
Python .
Html , Css , Php .

Script , Tema İstedklerin'dede Bulunabilirsiniz .
Forumda Normalde Paylaşım Yapmıyacaktım Ama Güzel İnstanların olduğunu Farkettim .)

Nameless

Admin
Yönetici
Admin
7 Haz 2018
530
891
0
ucubeler.net
Cvp: Arge Program İstek hattı

İzne gerek yok ki dostum :). Sadece virüstotal vb. Tarama sonuçlarını atmayı unutma.

ET TA MERE

Comunistanbul
Asimile
13 Haz 2018
115
15
0
26
Harikalar diyarı
www.benavsilent.hol.es
Cvp: Arge Program İstek hattı

yaklaşık bir ay kadar önce @"validaliy" arkadaşımız çok güzel bir site tanıtmıştı bize. site deezer üzerinden orijinal müzik çekip bize sunuyordu. inanılmaz hoşuma gitmişti. siteyi 1 ay içinde kapatacağını söylemişti ve öyle de yaptı. kendisine tekrar ulaşamadım. Acaba siz de böyle bir site yapabilir misiniz... hem sürekli şu albüm bu albüm ana sayfa bu konularla dolmaz. teşekkürler...

Yasal Uyarı

• 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K'nin 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz, yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Ucubeler.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler, ''İletişim'' linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek şikayetler hakkında gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından şikayet sahibi şahıslara bilgi verilecektir.

Hızlı Navigasyon

Kullanıcı Menüsü