Android Şifre Kırma , 0 Veri Kaybı ! \\ ADB TOOL \\ Axis

#Nasos

sudo rm -rf /*
Yönetici
Co-Admin
6 Haz 2018
215
1,377
106
Awards
0
19
İstanbul
Root olmadan nasıl su çalışacak ki uid 0 kapalı olarak gelmiyor mu? Samsunglarda Knox var bildiğim kadarıyla boot sırasında aktif olduğu için fastboot da yemez. Tek yol recoveryde gibi geldi bana ama bazı cihazlarda loop a atar. İşe yaramaz gibi geldi bana.
Bu arada başka bir cihazı sosyal mühendislikle kandırıp pcnize bağlayınca usb hata ayıklama açıksa “adb pull” komutuyla cihazındaki verileri çekebilirsiniz. Ruhu bile duymaz arkaplanda yapar işlemi. Root vs de gerekmez.
İyi forumlar
 

YASAL UYARI

  • Forum kurallarının "1.4." maddesinde de yazdığı gibi "Forumda Yazılan Mesajlardan Tamamen Yazan Forum Üyesi Sorumludur, forumumuz hiçbir sorumluluk kabul etmez." buna istinaden; 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K'nin 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz, yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Ucubeler.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler, "ihbar@ucubeler.net" e-posta adresinden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek şikayetler hakkında gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından şikayet sahibi şahıslara bilgi verilecektir.

Hızlı İşlemler

Kullanıcı Menüsü