Android için En İyi 5 Antivirüs

Venia

Tanınmış Ucube
16 Tem 2018
427
870
50
Awards
0
22
Eskişehir
Selam ahali bugun istekler üzerine mobil için en iyi 5 antivirus uygulamayı sizler icin arastirdim gelin haydi başlayalım
1.Uygulamamız Avast (bende bunu kulanıyorum)
En güzel yanı tamamen ücretsiz olmasıdır ve gercekten virus yakaliyor 
İndirmek için; Avast
2.Uygulamamız Eset (@"ET TA MERE" ) istedi tabletimde denedim gerçekten çok iyi fakat 1 ay deneme sürümünün ardından 9.90 € fiyatı ile can yakıyor 
[size=small]İndirmek için ;Eset[/size]
3.Uygulamamız Comodo  (@"Nameless") çok met etti elbet bir bildiği vardır 
İndirmek için; Comodo
4.Uygulamamız Avira (@"Furkanaktas") tavsiye etti denemek lazım
İndirmek için;Avira
5.Uygulamamız Norton 2018 yılının en beğenilen virus programlarindan biri olarak seçildi arayuzu çok hızlı ben beğendim 
İndirmek için ; Norton
[url=https://imgbb.com/][/url]

H

Hasann

Ziyaretçi
Cvp: Android için En İyi 5 Antivirüs

Yararlı konu comodo candır

YASAL UYARI

• Forum kurallarının "1.4." maddesinde de yazdığı gibi "Forumda Yazılan Mesajlardan Tamamen Yazan Forum Üyesi Sorumludur, forumumuz hiçbir sorumluluk kabul etmez." buna istinaden; 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K'nin 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz, yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Ucubeler.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler, "ihbar@ucubeler.net" e-posta adresinden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek şikayetler hakkında gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından şikayet sahibi şahıslara bilgi verilecektir.

Hızlı İşlemler

Kullanıcı Menüsü