Albüm İstekleriniz

bugrahanakca

Moderatör
Yönetici
Moderatör
V.I.P.
Müzik Mod
7 Haz 2018
323
1,053
0
Awards
0
İzmir
Arkadaşlar bildiğiniz gibi Rap üzerine paylaşım yapmaktayım . Sürekli olarak ama elde edemediğiniz bulamadığınız rock parçası ve albümleri için de yardımcı olmaya çalışacağım. Sizlerden tek isteğim isteklerinizi tek tek belirtmeniz toplu halde istek yapmamanız

djxeon

Yeni Ucube
Asimile
17 Haz 2018
137
3
0
Awards
0
24
mardin
Cvp: Albüm İstekleriniz

Dostum Sende Fuat Erginin diskografisi var mı ya benim gibi old school sevenleri çok mutlu edersin.

zehrikhan

Yeni Ucube
31 Tem 2018
23
0
0
Awards
0
22

Aspova geber pislik flac albüm olsa çok sevinirim

bugrahanakca

Moderatör
Yönetici
Moderatör
V.I.P.
Müzik Mod
7 Haz 2018
323
1,053
0
Awards
0
İzmir

Arkadaşlar rap isteklerini neden rap istek bölümünden değil de buradan yani Rock istek bölümünden yapıyorsunuz 
djxeon' Alıntı:
Dostum Sende Fuat Erginin diskografisi var mı ya benim gibi old school sevenleri çok mutlu edersin.

zehrikhan' Alıntı:
Aspova geber pislik flac albüm olsa çok sevinirim

YASAL UYARI

• Forum kurallarının "1.4." maddesinde de yazdığı gibi "Forumda Yazılan Mesajlardan Tamamen Yazan Forum Üyesi Sorumludur, forumumuz hiçbir sorumluluk kabul etmez." buna istinaden; 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K'nin 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz, yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Ucubeler.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler, "ihbar@ucubeler.net" e-posta adresinden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek şikayetler hakkında gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından şikayet sahibi şahıslara bilgi verilecektir.

Hızlı İşlemler

Kullanıcı Menüsü