143 adet Yabancı Dizi Arşivi[G.Drive](İngilizce, 1.78 TB)

Hcdnigafucki

Yeni Ucube
27 Ara 2019
19
2
0
Awards
0
Selam ucubeler;
Hepimiz dizi izlemeyi seviyoruz fakat reklamsız bulmak sıkıntı torent de malum, okul ağları bazen sıkıntı çıkarıyor. Hem google drive hem de kaliteli bir arşiv sunmak istedim size. Tüm diziler tamamen İNGİLİZCE'dir. Alt yazı gömmeniz indirmeden mümkün değil diye biliyorum. Ama google sunucuları daha hızlıdır. Bidliğim kadarıyla arşiv sürekli güncel tutuluyor.
Ekli dosyayı görüntüle 1109

[Gizli içerik]
Adamsın adam

• Beğen
Tepkiler: xdolunay

Yunus00

Yeni Ucube
13 Şub 2020
24
2
0
Awards
0
Selam ucubeler;
Hepimiz dizi izlemeyi seviyoruz fakat reklamsız bulmak sıkıntı torent de malum, okul ağları bazen sıkıntı çıkarıyor. Hem google drive hem de kaliteli bir arşiv sunmak istedim size. Tüm diziler tamamen İNGİLİZCE'dir. Alt yazı gömmeniz indirmeden mümkün değil diye biliyorum. Ama google sunucuları daha hızlıdır. Bidliğim kadarıyla arşiv sürekli güncel tutuluyor.

[Gizli içerik]
Eywallah

bombacisert

Yeni Ucube
17 Eki 2018
79
9
0
Awards
0
18
Selam ucubeler;

[Gizli içerik]
Çok saol

TIME

Yeni Ucube
18 Ara 2018
15
0
0
Awards
0
Türkiye
Selam ucubeler;

[Gizli içerik]
Teşekkürler...

Edit: Link gitmiş.

YASAL UYARI

• Forum kurallarının "1.4." maddesinde de yazdığı gibi "Forumda Yazılan Mesajlardan Tamamen Yazan Forum Üyesi Sorumludur, forumumuz hiçbir sorumluluk kabul etmez." buna istinaden; 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K'nin 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz, yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Ucubeler.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler, "ihbar@ucubeler.net" e-posta adresinden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek şikayetler hakkında gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından şikayet sahibi şahıslara bilgi verilecektir.

Hızlı İşlemler

Kullanıcı Menüsü