0'dan Matematik ve Yapay Zeka

Winchester

Yeni Ucube
9 Haz 2018
87
10
0
Awards
0
17
Selamlar dostlar, ben ileri seviye python dili bilen birisiyim ve şuan stajyerlik yaptığım şirkette developerlardan birisi yanına aldı ve bana yol gösterdi sayısalım çok iyi olmadığı için bende sıfırdan matematiğe başlamıştım zaten kendisi
1. Denklemler
2. Geometri analitik geometri
3. trigonometri
4. lineer cebir
Şu konuları öğrenmemi istedi çabala dedi sende çok iyi bir ışık var sayısal katman lazım dedi. adam assembly ve c++ gibi dillerde ultra bilgiye sahip zaten unreal engine'in benzeri bir program yapmışlar şirket için. Neyse noktam şu yapay zeka vs içinde matematik çalışıyorum zevkde almaya başladım 0'dan olsada sizce ne gibi bir sürede yukardaki konularda bilgim olur ? Her gün 100 test çözüyorum. Ne kadar ileri seviye konulardır ?

pembepanter06

Yeni Ucube
14 Ağu 2018
62
1
0
Awards
0
18
ankara
hocam zaten denklem olmazsa matematik olmaz aynı şekilde cebir de keza trigo ve analitik denklemden oluşuyor resmen denklem ve cebiri de iyi yapman için sıfırdan başlamlısın haliyle eğer hevesin varsa hemen olur demiycem tabii ki de sadece yukarıda ki konular için temelin olsa en fazla 1 ay da sadece bunları çalışsan baya ilerlersin ama sende temel olmadığı için bence bi 3 4 ayını alır

Has00

Yeni Ucube
Asimile
8 Haz 2018
79
0
0
Awards
0
30
Hocam sen zoru yapmışsın kolay kalmış, denklemler eğer sozelin iyiyse zaten yaparsın tamamen soruyu anlamaktan geçiyor, geometri biraz uğraşma ile olur, trigonometri ve ilerisi için severek çalış. Youtube hocalara geldik tavsiye ederim çok faydasını göreceksin. Birde bu ders diye bir site var oda ıyidir.

Winchester

Yeni Ucube
9 Haz 2018
87
10
0
Awards
0
17
hocam zaten denklem olmazsa matematik olmaz aynı şekilde cebir de keza trigo ve analitik denklemden oluşuyor resmen denklem ve cebiri de iyi yapman için sıfırdan başlamlısın haliyle eğer hevesin varsa hemen olur demiycem tabii ki de sadece yukarıda ki konular için temelin olsa en fazla 1 ay da sadece bunları çalışsan baya ilerlersin ama sende temel olmadığı için bence bi 3 4 ayını alır
Cevabın için teşekkürler şuan yine işteyim önümde forum ve antremanlarla matematik açık her gün 100 soru çözüyorum ve kod yazıyorum umarım dediğin gibi olur <3

Hocam sen zoru yapmışsın kolay kalmış, denklemler eğer sozelin iyiyse zaten yaparsın tamamen soruyu anlamaktan geçiyor, geometri biraz uğraşma ile olur, trigonometri ve ilerisi için severek çalış. Youtube hocalara geldik tavsiye ederim çok faydasını göreceksin. Birde bu ders diye bir site var oda ıyidir.
Zoru yapmışsın derken..?, Teşekkürler güzel düşüncen için <3

Nameless

AdMiN
Yönetici
Admin
7 Haz 2018
542
1,106
0
Awards
0
ucubeler.net
En az 6 en çok 7 saat uyu dostum. Zaman çok olunca çalışabilecek zaman da çok oluyor. Zayıflığını böyle kapatmak akıl kârı

YASAL UYARI

• Forum kurallarının "1.4." maddesinde de yazdığı gibi "Forumda Yazılan Mesajlardan Tamamen Yazan Forum Üyesi Sorumludur, forumumuz hiçbir sorumluluk kabul etmez." buna istinaden; 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K'nin 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz, yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Ucubeler.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler, "[email protected]" e-posta adresinden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek şikayetler hakkında gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından şikayet sahibi şahıslara bilgi verilecektir.

Hızlı İşlemler

Kullanıcı Menüsü